Stelaże meblowe metalowe – czy warto w nie inwestować?

metalowy stelaz

Spis treści

metalowy stelaz

Wybór metalowego stelaża meblowego nie jest tak trudny, jak może się wydawać. Podstawą jest określenie własnych potrzeb związanych z zakupem. Dobranie odpowiedniego stelaża biurka z regulacją sprawi, że praca stanie się wygodniejsza, przyjemniejsza, a pracownicy zyskają na efektywności.

Rodzaje stelaży meblowych

Stelaż meblowy to świetne rozwiązanie szczególnie dla klientów, którzy szukają minimalistycznego i praktycznego rozwiązania do swojego biura. Stelaże meblowe metalowe zdecydowanie przeważają nad drewnianymi, ponieważ mniej się zużywają oraz istnieje możliwość dołączenia regulacji, co czyni stelaż regulowanym elektrycznie, a biurko może zostać zindywidualizowane do potrzeb użytkowników.

Okablowanie może zostać wygodnie schowane w metalowych częściach, dzięki czemu nie zwisa pod biurkiem i nie burzy minimalistycznej aranżacji. Podobne rozwiązanie można zastosować do komponentów stojących na blacie. Kable od komputera, monitora czy głośników także zmieszczą się we wnętrzu stelaża.

Ponadto istnieje kilka rodzajów kontroli blatu. Stelaże regulowane ręcznie, stelaże z regulacją elektryczną czy stelaże meblowe ze skokową regulacją wysokości to tylko kilka rozwiązań, jakie można zastosować w biurkach szczególnie dla architektów, programistów, czy do własnego, domowego biura.

Jak zaaranżować wnętrze z meblami biurowymi?

Projektowanie biura powinno opierać się na takim zagospodarowaniu przestrzeni, które pozwoli pracownikom na pracę w wygodnych warunkach oraz optymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni. To szczególnie ważne w tzw. open office, gdzie wspólna przestrzeń ma być zagospodarowana dla wielu osób.

Meble do biura open space powinny być wytrzymałe oraz spójne – pracy w przestrzeni będzie sprzyjać estetyczna jednolitość i minimalizm. Dzięki temu biuro nie będzie zagracone, każdy pracownik otrzyma szanse utworzenia swojego miejsca, a wnętrze biura nadal będzie tworzyć zgraną całość.

Powiązane artykuły